„Air-Brush” – opalanie natryskowe. 25 minut i mamy przepiękną, kalifornijską opaleniznę. Kolor płynu jest dobierany do karnacji i aplikowany na ciało specjalnym urządzeniem, pod ciśnieniem, bez wykorzystywania niebezpiecznych dla zdrowia fal UV. Płyny na których pracujemy są bez zapachu i nie powodują pomarańczowego koloru.
Pamiętaj- masz możliwość doboru koloru i intensywności opalenizny!
Przed zabiegiem zaleca się wykonanie peelingu u nas w salonie bądź też warunkach domowych w celu uzyskania równomiernej i długotrwałej opalenizny
- wersja bez peelingu 135 zł
- wersja z profesjonalnym peelingiem całego ciała 185 zł
- zabieg utrwalający, jeżeli maksymalnie chcemy przedłużyć efekt opalenizny
(wykonujemy go ok. 4 -5 dni po zabiegu!)
95zł
- „Pocałunek Słońca” rytuał pielęgnacyjno- opalający. Połączenie głębokiej pielęgnacji, relaksacji i nadania pięknego koloru skórze. Używamy w nim specjalnej „warzywnej maski” z ekstraktami z orzecha włoskiego, która także zmniejsza rozstępy oraz ujędrnia i spektakularnie wygładza skórę. Daje ona pierwszy stopień opalenizny. Następnie nakładamy „inteligentny krem opalający”, który dostosowuje się indywidualnie do karnacji. Kosmetyki te działają synergistycznie dając efekt pięknej, zdrowo wyglądającej, słonecznej opalenizny.
Aplikowane są na ciało w postaci cudownego masażu. Zabieg trwa 1,5 – 2 h.
Szczególnie polecany do bardzo jasnej karnacji
250 zł

UWAGA:  Obydwa rodzaje zabiegów nie pozostawiają smug i plam oraz są bezpieczne dla wszystkich!!! Polecamy ten rodzaj opalania szczególnie kobietom w ciąży, „młodym mamom”, które karmią swoje maleństwa w sposób naturalny, oraz dla osób, które z powodów zdrowotnych nie mogą korzystać ze słońca jak i solarium.
Jest to idealne rozwiązanie dla tych, którzy w błyskawiczny sposób chcą uzyskać efekt „dwutygodniowej opalenizny”. Przed nieoczekiwaną imprezą, ślubem, urlopem!

WAŻNE: płyn działa na zewnętrzne partie skóry, która jest stale zmieniana poprzez naturalną eksfoliację. Tak więc opalenizna uzyskana dzięki Air Brush będzie trwała dłużej, jeśli dokonasz takiej eksfoliacji/peeelingu przed zabiegiem zwracając szczególną uwagę na kolana, łokcie i pięty. Jeszcze lepiej gdy tą eksfoliację wykona nasz kosmetolog stosując w tym celu specjalnie przygotowany profesjonalny kosmetyk złuszczający.
Twoja skóra powinna być absolutnie pozbawiona jakiegokolwiek środka nawilżającego, dezodorantu i perfum. Depilacja lub golenie – zalecamy 24 h przed zabiegiem.

Po zabiegu zaleca się noszenie ciemnej, luźnej odzieży aż do chwili pierwszej kąpieli.
Całkowity czas reakcji barwienia skóry waha się od 6-8 godzin. Należy unikać wysiłku!
W czasie, w którym zachodzi proces koloryzacji nie należy dopuszczać do zmoczenia skóry.

Nie wpadaj w panikę, jeżeli w czasie barwienia skóry zauważysz na niej brudne plamy, łaty lub nierówne odcienie. Nie ma to najmniejszego wpływu na efekt końcowy.
Po 6-8 godzinach od aplikacji można się wykapać. Łagodnie zmyj ciało najlepiej sama wodą usuwając resztki preparatu koloryzującego.. Chociaż może się wydawać ,że duża jego część została usunięta, nie martw się, będziesz mieć piękna opaleniznę trwającą przez ok. 7-12 dni.