Warsztaty i lekcje makijażu prowadzone przez dyplomowaną wizażystkę. V-ce Mistrzynię Polski. Idealne dla osób w każdym wieku i każdej płci, chcących nauczyć się elementów sztuki makijażu, poznać ciekawostki, najlepsze kosmetyki na rynku oraz triki makijażystów.  Są skierowane zarówno do klientów indywidualnych jak i firm. A także dla osób, które chcą zostać profesjonalistami i sami pracować jako wizażyści.

LEKCJA MAKIJAŻU DE LUX 180 min
Kiedy chciałabyś nauczyć się prawidłowo podkreślać piękno swojej twarzy (rodzaj makijażu do wyboru), podkreślać swoje atuty a ukryć wady, wiedzieć jakimi pędzelkami się malować i dlaczego, jak użyć niektórych, "dziwnych" kosmetyków, tych co już kupiłaś i tych , które dostałaś. Kiedy chciałabyś zaoszczędzić pieniądze, dokonując właściwych zakupów, bo twoja kosmetyczka to mieszanka sukcesów i porażek.
Lekcja oprócz instruktażu i ćwiczeń zawiera analizę indywidualnych kosmetyków i akcesoriów oraz makijaż wykonywany indywidualnie pod opieką wizażysty, a także Face Chart.
cena:
490 zł
LEKCJA MAKIJAŻU SMART 120 min.
Pełny, krok po kroku instruktaż make-up w postaci pełnego makijażu dostosowanego do Twoich indywidualnych potrzeb wykonany przez wizażystę wraz z konsultacją. W skład usługi wchodzi portret makijażowy naniesiony na Face Chart. Portret ten ułatwi odtworzenie makijażu w warunkach domowych
390 zł
MAKIJAZ ŚLUBNY 295 zł
MAKIJAŻ WIECZOROWY 245 zl
PERSONAL MAKE-UP SHOPPER
Wspólne zakupy z wizażystką - najlepszy pomysł na oszczędność. Każdemu zdarza się zrobić nietrafione zakupy. W zalewie i natłoku nowinek kosmetycznych coraz trudniej wybrać te najlepsze, tylko dla nas, dobrze dopasować kolor podkładu, puder, róż do policzków, dobrać właściwy tusz do rzęs itp.
Personal shopper to niezależny specjalista od wizerunku, który pomaga podczas zakupów wybrać wyłącznie takie kosmetyki , które pasują do naszego typu urody, charakteru i do naszej skóry
150 zł/godz
SZKOLENIA DLA FIRM I INSTYTUCJI
Nasze szkolenia służą udoskonaleniu wizerunku pracowników, podnoszeniu ich kompetencji służbowych. Dodatkowo motywują i integrują firmę. Ich program jest ustalany indywidualnie po wcześniejszej konsultacji, mającej na celu poznanie dążeń i strategii instytucji, oczekiwań klientów oraz kultury organizacyjnej firmy. Naszym celem jest udoskonalenie wizerunku zewnętrznego firmy .
Szkolenie prowadzone jest przez doradcę d/s wizerunku/ wizażystę.
Posiadamy ciekawe programy szkoleniowe, cieszące się ogromną popularnością
cena do indywidualnego ustalenia
WARSZTATY MAKIJAŻU GRUPOWE DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH
Szkolenie jest prowadzone w miłej, kameralnej atmosferze w oparciu o indywidualny trening każdego uczestnika pod kierunkiem wizażysty-szkoleniowca.
W pierwszej części uzyskasz wiedzę na temat pielęgnacji cery. W drugiej zaś dowiesz się jakie są typy urody, kolorystyka pasująca do danego typu, geometria twarzy, budowa oka.
Ponad to, przeprowadzona zostanie analiza prywatnych kosmetyków oraz indywidualny dobór właściwych produktów oraz akcesoriów (recepta) dla każdej z uczestniczek.
Wykonasz własny makijaż pod nadzorem profesjonalnej wizażystki i otrzymasz informację zwrotną.
Są to zajęcia, na których przekazywana wiedza zaciekawia, intryguje, prowokuje do poszukiwania własnego stylu, wywołuje emocje.
W proponowanym szkoleniu przeważają aktywizujące metody nauczania, z naciskiem na ćwiczenia.
grupy od 4 do 6 osób
od 350 zł/os. ( Przy grupach powyzej 5 osób)
WARSZTATY MAKIJAŻU GRUPOWE I INDYWIDUALNE DLA PROFESJONALISTÓW
Celem szkolenia jest przygotowanie uczestnika z zakresu wiedzy teoretycznej i praktycznej, niezbędnej do wykonywania zawodu wizażystki. Adresat warsztatów to osoby, które chcą zdobyć nowe kwalifikacje lub podnieść dotychczasowe, uzupełnić wiedzę i poznać zaawansowane techniki makijażu. W szkoleniach nacisk kładziemy głównie na praktykę i ćwiczenia oraz na najnowsze trendy.
Oferujemy bardzo ciekawy i bogaty zakres tematyczny, podzielony na poszczególne etapy. Etapy można wybierać. Gwarantujemy praktyki przy pokazach mody, sesjach i eventach. Dyplom ukończenia kursu.
cena zależna od wyboru poszczególnych etapów. Ofertę wysyłamy mailowo na zapytanie